O firmie

Biuro Rachunkowe CMM z siedzibą we Wrocławiu od 1998 roku zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie księgowości, kadr, informacji finansowej, doradztwa gospodarczego. Naszym celem jest wsparcie naszych klientów w prowadzonej działalności gospodarczej, tak aby w swoich działaniach mogli skoncentrować się na merytorycznej stronie biznesu.

Mamy doświadczenie w obsłudze szerokiego spektrum podmiotów, zróżnicowanych ze względu na wielkość, rodzaj prowadzonej działalności czy branżę. Nasze doświadczenia obejmują zarówno obsługę osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą jednoosobowo jak i spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Głównym miejscem działania biura rachunkowego CMM jest Wrocław, ale dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, obsługujemy także podmioty z całego kraju.

CMM Kadry i Księgowość jest częścią Grupy CMM.

.

 

Nasz zespół

Anna Lis

Prezes zarządu

Maciej Strzelecki

Wiceprezes zarządu

Anna Fikier

Główna księgowa

Katarzyna Strzelecka

Główna księgowa

Anna Kiełdanowicz

Dyrektor działu kadr i płac

Stanisław Przesada

Biegły rewident

Aktualności  

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową

admin  Komentarze (0)
W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową. Nowości, które wprowadziliśmy, to między innym intuicyjne menu, responsywność oraz formularze kontaktowe. Naszą stronę można teraz przeglądać zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych. Przy budowaniu...

Mocne strony

Jesteśmy zawsze na bieżąco ze zmianami w prawie

W Polsce przepisy prawna zmieniają się bardzo często. Zapewniając usługi na najwyższym poziomie gwarantujemy, że mogą się Państwo czuć z nami w pełni bezpiecznie. 

Korzystając z usług biura rachunkowego redukuje się koszty

Miesięczne koszty korzystania z usług biura rachunkowego są z reguły niższe niż zatrudnianie w firmie księgowych na pełny etat. To tego dochodzi pewność, że powierzają Państwo swoje sprawy firmie specjalnie do tego stworzonej. 

W sprawach księgowych zaufanie się liczy

Nasi wieloletni klienci są potwierdzeniem, że znakomicie potrafimy się dogadywać i współpracować. Wiele lat pracowaliśmy na dzisiejsze zaufanie i uznanie.